Yükleniyor...
Alt Kategoriler
Nitelikler
Fiyat Aralıkları
Listeleme

ŞORT

%37
ZİDAN 3017 YAN CEPLİ PENYE BASKILI ERKEK ŞORT - NEFTİ YEŞİLİ
ZİDAN 3017 YAN CEPLİ PENYE BASKILI ERKEK ŞORT - NEFTİ YEŞİLİ
236,98 TL
149,99 TL
%24
ZİDAN 3017 YAN CEPLİ PENYE BASKILI ERKEK ŞORT
ZİDAN 3017 YAN CEPLİ PENYE BASKILI ERKEK ŞORT
197,99 TL
149,99 TL
%46
ZİDAN 3008 PAÇASI BİYELİ VE NAKIŞLI PENYE ERKEK ŞORT - ANTRASİT
ZİDAN 3008 PAÇASI BİYELİ VE NAKIŞLI PENYE ERKEK ŞORT - ANTRASİT
266,78 TL
144,99 TL
%40
ZİDAN 3007 KEMER KAŞKORSE YANLAR ARA BİYELİ PENYE ŞORT
ZİDAN 3007 KEMER KAŞKORSE YANLAR ARA BİYELİ PENYE ŞORT
243,58 TL
144,99 TL
%40
ZİDAN C-3147 KARGO CEPLİ PENYE ŞORT - KİREMİT
ZİDAN C-3147 KARGO CEPLİ PENYE ŞORT - KİREMİT
243,58 TL
144,99 TL
%31
ZİDAN C-3147 KARGO CEPLİ PENYE ŞORT - BORDO
ZİDAN C-3147 KARGO CEPLİ PENYE ŞORT - BORDO
210,24 TL
144,99 TL
%30
ZİDAN C-3147 KARGO CEPLİ PENYE ŞORT - HAKİ
ZİDAN C-3147 KARGO CEPLİ PENYE ŞORT - HAKİ
205,89 TL
144,99 TL
%27
ZİDAN 3005 KENDİNDEN KEMERLİ RENKLİ KOMBİN BASKILI ŞORT - GRİ NOKTALI
ZİDAN 3005 KENDİNDEN KEMERLİ RENKLİ KOMBİN BASKILI ŞORT - GRİ NOKTALI
198,64 TL
144,99 TL
%49
ZİDAN 3006 KENDİNDEN KEMERLİ YANDAN KISTIRMA BİYELİ ŞORT - SİYAH
ZİDAN 3006 KENDİNDEN KEMERLİ YANDAN KISTIRMA BİYELİ ŞORT - SİYAH
282,73 TL
144,99 TL
%47
ZİDAN 3147 YAN CEPLİ PENYE SADE ŞORT - GRİ
ZİDAN 3147 YAN CEPLİ PENYE SADE ŞORT - GRİ
275,48 TL
144,99 TL
Yükleniyor...

Erkek Şort
Erkek şort seçeneklerinden bir tanesini tercih etmek isterken nasıl bir şort satın alacağınızı mı düşünüyorsunuz? O halde hemen size uygun bir şort modeli seçmek adına Butik Zidan ayrıcalıklarından faydalanmaya başlamalısınız. Butik Zidan, erkek şort alternatifleri konusunda Türkiye’nin en başarılı butiklerinden bir tanesi olmayı başarır. Size de bu alternatiflerin kaliteli bir şekilde seçilmesi kalır.
Erkekler için şortun değeri oldukça büyüktür. Çünkü yaz aylarında sıcaklardan korunmak ve daha kaliteli bir yaşam sürmek adına şort tercihi ön plana çıkar. Kaliteli kullanımın genellikle sıcaklardan korunmak adına ortaya çıktığı bilinirken şortların diğer kıyafetlere nazaran daha ince ve hafif olması aslında insanların üzerlerinde sanki bir şey yokmuş hissi yaşamalarına neden olur. Siz de evde ya da sokakta üzerinizde inceliğiyle dikkat çeken bir şort arayışına giriyorsanız kesinlikle Butik Zidan alternatiflerinden faydalanmaya başlamalısınız. Peki, Butik Zidan size şort konusunda ne tür alternatifler vaat ediyor? Gelin daha yakından bir inceleyelim!
Yaza Özel Erkek Şort Modelleri
Erkekler için her mevsim şık görünmek özeldir. Bu nedenle de her yaşam tarzına uygun kıyafetlere sahip olmak gerekir. Bu konuda en çok dikkat çeken seçeneklerin başında hiç şüphesiz yaz için tasarlanmış ve kumaş yapısı da incecik olan şortlar gelir. Günlük yaşamda çok rahat bir şekilde kullanabileceğiniz seçenekler arasında yer alan erkek şort modelleri dilediğiniz yerde size hizmet sunuyor. Size sadece şıklığı yakalamak adına bu şortları kaliteli tişörtler ile kombinlemek kalıyor.
Yaz için özel olarak tasarlanan şortların pamuklu olması konforu ve rahatlığı arttırırken renk seçeneklerinde de sınırsız seçenekler sizi bekliyor. Özellikle sıra dışı renklerle tasarlanmış olan erkek şort modelleri gittikçe en çok ilgi çekenler arasında yer alıyor. Siz de yazın sıcağında sizi bunaltacak bir kıyafet tercih etmek yerine daha kaliteli bir çözüm olan erkek şort modellerinden yararlanmaya ne dersiniz? Kaliteli ve kullanışlı seçenekler için size sadece Butik Zidan avantajlarından faydalanmak kalıyor.
Antrenmanlar için Özel Erkek Şort Modelleri
Erkekler için şort giyme konusunda alan ve mekanları sınırlandırmak oldukça güç! Çünkü yaz sıcağında hemen her yerde şortu tercih etmek mümkün. Üstelik sadece yaz aylarında da değil kışın en soğuk olduğu günlerde bir spor salonunda kaliteli bir erkek şort tercihi harika olacaktır. Erkeklerin spor yaparken hem daha rahat hem de daha güçlü hissetmesini sağlayacak olan şort modelleri için Butik Zidan avantajlarından yararlanmaya başlayabilirsiniz.
Antrenman yaparken tercih edebileceğiniz erkek şort modellerinden bir tanesini seçmelisiniz. Pamuklu, polyester ya da diğer ürünlerden imal edilen erkek şortlarının çok kaliteli seçeneklerle sizlere sunulduğunu unutmamanızı öneriyoruz. Butik Zidan, kaliteli ve kullanışlı ürünler sunmak adına daima çaba sarf eder. Bu sayede kaliteyi zirvede yaşamak ve erkekler için şort alışverişi yapmak sandığınızdan çok daha basit olacak! Vakit kaybetmeden ürün seçimi yapın ve ayrıcalıklarla dolu bir alışverişe kapı aralayın.
Cepli Şortlar
Cepli şortlar erkeklerin en çok kullandığı alternatiflerden bir tanesi olmayı başarır. İster antrenman sırasında ister günlük yaşamda tercih edilebilecek olan bu şortların en özel yanları cepleridir. Ceplerinize eşyalarınızı koymak elinizde bir şeyler taşıma sorununu ortadan kaldıracaktır. Bu nedenle de cepli şortları günlük yaşamda oldukça konforlu bir şekilde kullanabilirsiniz.
Cepli şortları tercih ederken genellikle ceplerin fermuarlı mı yoksa fermuarsız mı olduğuna bakılır. Bu özellik kullanım esnasında konforu ciddi manada arttıran seçeneklerdendir. Çünkü celeri fermuarsız şortlarda bir şeyler muhafaza etmek zordur. Ancak ceplerinde fermuar bulunan şortların bir nebze daha avantajlı olduğunu düşünmek gerekir.
Kısa Şortlar
Şortlar arasından kaliteli bir tercih yapmak istiyorsanız en önemli konulardan bir tanesi de şortların boyu olacaktır. Kısa şortlar hareket imkanını arttıran ve spor yaparken daha iyi bir şekilde hareketleri sergilemeyi sağlayan seçeneklerdir. Diğer yandan kısa şortların antrenman sırasında daha güvenilir imkanlar sağladığından da söz etmek gerekir. Neden mi?
Spor yaparken çeşitli aletler kullanan erkeklerin şortların çok uzun olması nedeniyle ekipmanlara takılması gibi sorunlarla karşılaşılması muhtemeldir. Oldukça ciddi güvenlik sorunlarına neden olan bu durum için kısa şortlar tercihi etmek oldukça avantajlı olacaktır. Siz de spor yaparken herhangi bir sorunla karşı karşıya kalmak istemiyorsanız yapmanız gereken en önemli şey şüphesiz kısa bir şort seçmek olacaktır. Bu sayede hem şıklığı yansıtabilecek hem de güvenli bir şekilde spor yapabileceksiniz.
Tek Taraflı Şortlar
Tek taraflı şortlar sadece bir yüzü kullanılabilen ve genellikle en yaygın şort modellerinden bir tanesidir. Bu yönüyle hemen her erkeğin en çok tercih ettiği modeller arasında yer alan tek taraflı şort modellerinden bir tanesini tercih ederek şıklığı yakalayabilirsiniz. Renk ve desen konusunda oldukça başarılı alternatifler sağlayan bu şortların size konfor sunacağını da unutmamalısınız.
Tek taraflı şortların erkekler tarafından çok yoğun bir şekilde tercih edilmesinin en değerli yanı uygun fiyatlı olmasıdır. Butik Zidan olarak uygun fiyatlardan faydalanmanız adına oldukça değerli seçenekler sağlarken yüksek kalite sunmayı da asla ihmal etmiyoruz. Size sadece zevkinize uygun bir erkek şort modeli tercih etmek kalıyor.
Çift Taraflı Şortlar
Çift taraflı şortlar arasından bir tercih yapmak istiyorsanız bu konuda çok kaliteli seçeneklerinizin olduğunu unutmamalısınız. Çünkü çift taraflı şortlar her alanda kullanılabilen ve renk seçenekliliğinin ön planda olduğu alternatiflerdendir. Çift taraflı olması sayesinde iki yönlü kullanılan bu şortlar tek şort satın alınarak 2 şort gibi kullanılabilir.
Şort satın almak isteyen bireylerin çift taraflı modellerden bir tanesini tercih etmesinde genellikle uygun fiyatlar vardır. Çünkü bir şort fiyatına iki şort satın alınması mümkündür. Peki, bu şortların sadece kullanışlı ve uygun fiyatlı olması mı değerlidir? Elbette hayır. Çünkü bu şortlar model ve çeşitlilikleri sayesinde de erkeklerin öncelikli tercihleri arasında yer almayı başarır.
Erkek Şort Fiyatları
Erkek şort satın alırken model, kalite ve çeşitlilik sizin için en önemli konular arasında yer alsa da bu detaylardan daha önemlisi fiyatlardır. Çünkü uygun fiyatlarla satın alınmamış bir şortun bütçenizi zorlaması nedeniyle çeşitli problemlere neden olacağını vurgulamak gerekir. Peki, erkek şort fiyatları nasıl belirlenir?
Erkek şortları konusunda nasıl bir fiyatlandırma olduğunu incelediğinizde fiyatların model ve markaya göre farklılık gösterdiğini görebilirsiniz. Bu nedenle de erkek şort seçimi yapılırken kesinlikle fiyatı da bir değişken olarak belirlemek gerekir. Aksi takdirde bütçenizi aşan bir ürün satın almış olmanız nedeniyle sorunlar artacaktır.
Neden Butik Zidan?
Butik Zidan, Türkiye’nin en kaliteli ürünlerini sizlerle buluştururken aynı zamanda kalite ve yüksek performansı da ön planda tutar. Bu anlamda Türkiye’nin büyüyen platformlarından bir tanesi olmak adına ürün kalitesini arttıran Butik Zidan ile alışveriş yapmanın avantajını yaşamaya başlayabilirsiniz.
Ürünlerin her biri kalite ve uygun fiyatlı çözümlerle sizlerle buluşuyor. Bu durumda yapılması gereken sadece size uygun bir ürün bulmak oluyor.
 
Yükleniyor...