Yükleniyor...
Alt Kategoriler
Nitelikler
Fiyat Aralıkları
Listeleme

MONT

Ürün bulunamadı.

Erkek Mont Modelleri
Erkek mont modelleri, kış aylarında erkeklerin mutlaka tercih etmesi gereken kıyafet türleri arasında yer almaktadır. Erkek mont modelleri son derece şık ve kaliteli ürünler olarak karşımıza çıkmaktadır. Günümüzde pek çok erkeğin yoğun bir şekilde tercih ettiği kıyafetler arasında bulunan erkek mont modelleri, kış aylarında erkeklerin soğuktan korunmasını sağlamak için tercih edilen kıyafetler olarak karşımıza çıkar. Peki, erkek mont modelleri ile ilgili bilinmesi gereken noktalar nelerdir? Gelin tüm detayları hep birlikte inceleyelim.
Kişisel stil felsefeniz ve yaklaşımınız ne olursa olsun, bir erkek montu sizin için oyunu değiştirecek. Erkekler için her tür montun kesinlikle kısa sürede takımınızı canlandıracak bir amacı vardır. Bu giyim eşyası, kıyafetinizin geri kalan kısmına giyilse de, görünüşünüzü tanımlayan parça olabilir. Takım elbise ve blazerlerin yanı sıra, erkek montu muhtemelen bir erkeğin gardırobunda önemli bir öğedir. Kumaş dışında erkekler için iyi bir montun anahtarı kusursuz terzilik ve stildir. Bu erkek dış giyim hakkında daha fazla bilgi edinmek için okumaya devam edin.
Gardırobunuzda Bulunması Gereken Mont Modelleri
Erkekler için mont seçimi ile ilgili tüm detaylar aşağıdaki gibidir.
Kapüşonlu Montlar
Bu giysi kesinlikle havalı ve çok yönlüdür. Yani bu tarz erkekler için siyah bir montla tercih etmeniz durumunda memnun olacaksınız. Soğuk aylar için daha kalın kumaşlar ve rüzgarlı havalar için rüzgarlıklar olduğu için erkekler için kapüşonlu mont söz konusu olduğunda seçenekler var. Ayrıca gündelik tişörtler, jogger'lar veya kot pantolonlar ile giymek için mükemmeldirler.
Denim Montlar
Hafif yapılıysanız, giysilerinizin altındaki kas yanılsamasını yaratmak için daha uygun olanı seçin. Normal mavi kot pantolona bir alternatif, erkekler için gri bir monttur. Bu malzemenin dayanıklılığı, seyahatlerinizin yanı sıra günlük kullanımda size dayanmasını sağlar.
Deri Montlar
Astar olup olmamasına bağlı olarak size erkekler için kışlık mont olarak da hizmet edebilir. Botlardan, metalik çivilerden ve açık yolda sürmekten hoşlanan sağlam bir türseniz, o zaman kesinlikle bu stili keşfetmelisiniz.
Mont Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler
İyi bir kışlık  mont, herhangi bir erkeğin gardırobunun önemli bir parçasıdır   ve bir yılda yaptığınız en büyük yatırım olabilir. Bu nedenle, amacınıza uygun stili seçtiğinizden kesinlikle emin olmalısınız. Elbette bir paltonun sadece iyi çalışması gerekmez. Aynı zamanda iyi görünmesi gerekir. Montunuzu ne zaman ve nerede giymek istediğinizi belirledikten sonra, göz önünde bulundurmanız gereken bir sonraki şey, dış giyiminizin size en güzel şekilde uymasını sağlamak için vücut şeklinizdir.
Vücut şeklinizi elma, armut veya ters üçgen olarak tanımlamanız önemli değil. Jargonu bir kenara bırakıp sizin için en uygun kışlık paltoyu bulma işine devam etmenin çok daha kolay olduğunu düşünüyoruz. Bu bakımdan rehberimiz sizi vücut tipinize en uygun kışlık montlara yönlendirmek için tasarlanmıştır. Akılda tutulması gereken bazı basit kurallarla ve ardından her vücut tipinden erkek için ceket stilleri ile başlıyoruz.
Montun İşlevi
Seçenekler korkutucu görünebilir, ancak gerçekte kurallar basittir. Hangi ceketin size uygun olduğunu düşünürken işlev, kumaş ve silueti ön planda tutmalısınız.
İşlev en basit olanıdır. Eğer doğru ceket bir takım elbise üzerinde bir kot pantolonla giyilen kadar iyi görünmelidir. Ancak gerçekte öncelikle iş mi yoksa zevk mi düşündüğünüze karar vermek isteyeceksiniz. Genel olarak ne giydiğinizi ve vücut tipinize göre nasıl giyineceğinizi de düşünmek isteyebilirsiniz.
Kumaşa Önem Gösterin
Erkek montlarda en önemli nokta renk ve deseni içeren kumaş seçimidir. Renk ve desen dahil kumaş seçiminiz doğal olarak takip edecektir. Bu nedenle su geçirmez olmasını istiyorsanız, daha hafif bir ağırlık düşünebilirsiniz. Kaşmir daha lüks, ancak potansiyel olarak daha az sağlamdır, bu nedenle ceketinizi bir sırt çantasıyla giyerseniz, kayışlar omuzlarda sallanmaya neden olabilir. Siyah ve lacivert gibi daha koyu renkler daha uyumludur, ancak deve de her zaman akıllıdır. Stil ne kadar resmi olursa siyah, lacivert ve gri gibi muhafazakar tonlarda o kadar iyi çalışır.
Silueti Ön Planda Tutun
Bir ceketin bir takım elbise ceketinin altını rahatça kaplayacak   kadar uzun olmasını istiyorsanız bu fikirden hemen vazgeçmelisiniz. Çünkü o kadar da uzun olmamalı ki tekerlekler üzerindeymişsiniz gibi görünüyorsunuz. Kuşaklı seçenek, diz altında biten tek göğüslü bir paltodan daha hantal görünebilir. Son olarak, dar kesim bir ceket arıyor olabilirsiniz, ancak diğer kıyafetlerin üzerine bir ceket giyileceğini aklınızda bulundurmaya değer. Soğuk aylarda paltonuzu giyeceksiniz, bu nedenle vücudunuza çok yakın kesilmemelidir. Altına kalın tabakalar eklendiğinde rahatsız edici derecede sıkı görünebilir.
Tek Göğüslü Mont Modelleri
Bu mont modelleri en basit mont modeli olarak karşımıza ve bu nedenle giymesi en kolay olanıdır ve tüm vücut şekilleri ve boyları için uygundur. Teknik olarak konuşursak, bir palto, diz altında tek bir havalandırma ile bitmelidir. Daha kısa olursa ve üst kat olarak adlandırılmalıdır. Ancak bu tür terzilikler artık kesinlikle desteklenmemektedir, bu nedenle bitirmek için kesilmiş stilleri arayın.
Kruvaze Mont
Kruvaze ceket en resmi tasarımdır. Takım elbise ve blazer ceketlerde olduğu gibi, kısa erkeklerin bu tarzdan kaçınmaları tavsiye edilir, çünkü kesimde daha geniş olabilir ve aslında daha kısa hissetmenize neden olabilir. Aynı sebepten dolayı orta kısımda daha geniş görünmenizi de sağlayabilir. Bundan kaçınmak için, yakaları ve omuzları üst vücudunuzu dengeleyecek ve vücudunuza güzel V şeklinde bir siluet verecek şekilde her zaman iyi tasarlanmış paltolar arayın. Bacakta çok düşük kesilen stiller kötü bir görünüme sahip olmanıza neden olabilir.
Erkek Mont Fiyatları
Siz de yukarıda bahsedilen çeşitli mont modelleri ve mont seçiminde dikkat edilmesi gereken noktaları göz önünde bulundurarak kendiniz için en uygun mont modellerini tercih etmek mi istiyorsunuz? Cevabınız evet ise doğru adrestesiniz. Erkek mont fiyatları da bu konu da yapılan en önemli araştırmalar arasında yer almaktadır. Bireyler kendileri için ve bütçelerine en uygun modellerde ki montları tercih ederek son derece şık bir görünüm elde edebilirler. Siz de en şık ve göz kamaştırıcı mont modelleri arasından kendiniz için en uygun ürünleri tercih edebilir ve kısa bir süre de bu modellere sahip olabilirsiniz.
Erkek mont modelleri fiyatları mont modellerine göre değişkenlik göstermektedir. Bu nedenle söz konusu ürünlerin fiyatları ile ilgili detaylı bilgi almak için siz de hemen harekete geçebilirsiniz. Zidan Butik’te sizlere sunulan en şık erkek mont modellerini detaylı bir şekilde inceleyin ve kusursuz bir görünüm elde edin. Erkek mont fiyatları kadınların en çok merak ettiği konular arasında yer almaktadır. Söz konusu ürün fiyatları genel olarak ürünün markasına, modeline göre değişkenlik göstermektedir. Bu doğrultuda erkek mont modelleri fiyatları ile ilgili net bir şekilde bilgi verebilmemiz mümkün değildir.
 
Yükleniyor...