Yükleniyor...
Alt Kategoriler
Nitelikler
Fiyat Aralıkları
Listeleme

T-SHIRT

%32
ZİDAN 31401 BASİC 0 YAKA ERKEK BÜYÜK BEDEN TİŞÖRT - LACİVERT
ZİDAN 31401 BASİC 0 YAKA ERKEK BÜYÜK BEDEN TİŞÖRT - LACİVERT
154,34 TL
104,99 TL

Erkek T-Shirt Modelleri
Günümüzde birçok erkek iş yerinde veya günlük yaşamda erkek t-shirt modellerini tercih ediyor. Erkek kıyafetlerinin ve gündelik pantolonların vazgeçilmez parçaları olan t-shirtleri seçerken, insanların onlarla kolayca birleştirilebilen t-shirtleri seçerken dikkat etmeleri gereken bazı şeyler vardır. T-shirt kişinin tam olup olmadığı çok önemlidir. İnsanlar sıkı olsun ya da olmasın, t-shirt satın aldıktan sonra bir ikilem içinde kalabilirler. Bu hemen hemen herkesin başına gelir. Bu durumun özellikle çevrimiçi alışverişlerde daha sık olması, insanların çevrimiçi alışveriş sırasında tereddüt etmesine ve bazen bu değişimin farkında olmamasına neden olur. Bu tereddütleri önlemek ve internette rahat alışveriş yapmak için ideal t-shirt boyutlarınızı bilmeniz gerekir. Bu yönde size vereceğimiz önerilerle alışveriş yaparak beğendiğiniz gömleği alabilirsiniz.
T-shirt Uyumunun Dikkate Alınması Gerekiyor
Yukarıda belirtildiği gibi, t-shirt satın alırken, aşağıdaki konulara dikkat ederek vücut ölçümleriniz için en uygun gömleğe sahip olabilirsiniz.
Omuzlar
Gömleğin size düzgün bir şekilde oturmasını istiyorsanız, dikişlerin omuzda bittiğinden emin olmalısınız. Bu şekilde kollarınızı daha kolay hareket ettirebilirsiniz. Bununla birlikte, bu noktada aşırı görünümden kaçınılmalıdır. Büyük bir omuz ve kol alanı gömleğin genişlemesine neden olur.
Bel Çevresi
Tercih ettiğiniz t-shirt desenine göre bel çevresine de dikkat etmelisiniz. Sıkı t-shirtlerde bol miktarda bel alanına sahip olmak hoş bir görünüme neden olmaz. Özellikle gömleğinizi pantolonunuza koyduğunuzda çok fazla kumaş parçası göze çarpacaktır.
Yakalı
T-shirtlerde en kritik nokta yakadır. T-shirt satın alırken, insanlar yakaları ile sorun yaşarlar. Bir gömleği çok seviyorsanız ve vücut size uysa bile yakayla ilgili sorun yaşıyorsanız bir t-shirt satın almak mümkün değildir. Bu nedenle, düğmelere bastığınızda yakayı bağlayarak gömleğinizi kullanacaksanız, çok büyük veya çok dar olmamalıdır. Gömleğinizin yakasını tıkladıktan sonra iki parmağınızı girmek için yeterli alana sahip olmak idealdir.
Kol uzunluğu ve manşet
Düğmelere basarsanız, manşet bölümü, yaka gibi, çok dar veya çok büyük olmamalıdır. T-shirtler kol uzunluğundaysa, ellerinizi indirirseniz, bu t-shirt kolu sizin için ideal değildir. İdeal t-shirtlerde, kollar aşağı olduğunda, manşet bilekten daha düşük olmamalıdır ve manşonda herhangi bir gevşeklik olmamalıdır.
 
Yükleniyor...