Gizlilik Sözleşmesi

butikzidan.com, daha iyi hizmet verebilmek amacıyla birtakım kişisel bilgileri (isim, e-posta, cep telefonu vb.) sizlerden talep etmektedir. Unutulmamalıdır ki, kişisel bilgilerinizin korunması ve ödeme sırasındaki güvenliğiniz bizler için çok önemlidir.  

 

 

butikzidan.com, üyelik formlarından topladığı bilgileri; butikzidan.com iletişimi harici herhangi bir kapsamda, söz konusu üyenin haberi olmadan ya da aksi bir talimat vermeden faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamaktadır.

 

 

Siparişlerin en iyi şekilde karşılanması için, işin tamamlanmasına yönelik bilgiler butikzidan.com?da saklanır ve gerektiğinde teslimat sırasında lojistik ve kargo firmalarına aktarılır. Müşteri bilgileri, yeni satış kampanyaları hakkında bilgi vermek, ürün ve hizmet sunumunu iyileştirmek üzere saklar ve kullanır.

 

 

Ödemenin gerçekleştirilmesi için gerekli olan bilgiler (örneğin; kredi kartı numarası ) butikzidan.com tarafından SAKLANMAMAKTADIR. Bu bilgiler anlaşmalı olarak kullandığımız sistemin yapısında bulunan bankalara direk olarak aktarılmaktadır. butikzidan.com kullanıcılarının güvenli bir şekilde bilgilerini işleyebilmeleri için, SSL-Tabanlı 256-Bit şifreleme yapısı kullanmaktadır.

 

 

Kullanıcılar butikzidan.com?da kendileri hakkında hangi bilgilerin saklanmış olduğunu öğrenmek için yazılı bilgi talep edebilirler. Olası düzeltmeler, engellemeler veya bilgilerin silinmesi hakkındaki talepleriniz (yasaların öngördüğü ölçüde) derhal işleme alınmaktadır.

 

 

Desteğe ihtiyacınız olduğu anda 0326 216 66 33 & 0537 711 61 80 numaralı telefondanlardan yada [email protected]' dan bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

 

 

Saygılarımızla,
butikzidan.com Ekibi.

Yükleniyor...