Yükleniyor...
Alt Kategoriler
Nitelikler
Fiyat Aralıkları
Listeleme

KAZAK

Ürün bulunamadı.

Kadın Kazak Modelleri
Kadın kazak modelleri, kadınların kış aylarında tercih ettiği önemli kıyafetlerden bir tanesidir. Kış aylarında kadınların mükemmel kombinler yapmasını sağlayan kazak modelleri ile siz de şık bir görünüme sahip olabilirsiniz. Bu nokta da kadın kazak modellerini sipariş vermek ve bu ürünlere kısa bir süre içerisinde sahip olmak için yapmanız gereken tek şey web sitemizde yer alan ürünleri detaylı bir şekilde incelemektir. Ürünlerimizi inceleyerek kendiniz için en uygun olan modelleri hemen sipariş verebilirsiniz.
Kadın Kazak Yaka Türleri
Kadın kazak modellerinin hep birinin farklı yaka türleri vardır. Söz konusu yakalara göre kadınların kendileri için en uygun ürünleri tercih etmesi gerekir. Peki, bu yaka türleri nelerdir? Gelin hep birlikte inceleyelim.
Kazaklar, herhangi bir görünüme uyacak şekilde çeşitli kesimlerde mevcuttur. Etkileyici yapılar için ideal olan trapez kesimi, ilk kez 70'lerde ortaya çıktı. Bugün trend geri geliyor. Bu kesim ile ilgili tüm detaylar, tüm morfolojilere mükemmel bir uyum için düşünülmüştür. Gerçekten de herhangi bir rahatsızlığa neden olmadan vücudu örtecek kadar uzundur. Yaka, orta ve kısa boyunları vurgular.
Yuvarlak Yakalı Kazak
Yuvarlak yakalı kazak genellikle en zamansız ve klasik model olarak kabul edilir. Bu, tartışmasız tüm kadınların gardıroplarında bulundurması gereken temel bir giysidir. Yuvarlak boyun kazağının en büyük gücü, diğer birçok kıyafetle kolayca ilişkilendirilebilmesidir, bu nedenle gündelik veya daha resmi durumlar için önerebiliriz. Yuvarlak yakalı kazak, yaka eksikliğiyle karakterizedir. Altta kot pantolon veya chino ve üstte bir polo veya gömlekle, yuvarlak yakalı kazak size her türlü durum için rahat bir görünüm verecektir.
V Yaka Kazak

Sade renkleri ve karmaşık olmayan desenleriyle V yakalı kazak, her mevsim için mükemmeldir. Gri, siyah ve deniz renkleri özellikle popülerdir ve bu çok yönlü giysiyi gardırobunuz için olmazsa olmaz bir arkadaş haline getirmek için mükemmel bir şekilde uyum sağlar. Kotlarla, V yaka, gayri resmi anlar için mükemmel şekilde uygun olacaktır. Nitekim, hem şık hem de gündelik olan V-kazak iş için düzenli olarak gömlek ve kravatla giyilebilir.
Balıkçı Yaka Kazak
Balıkçı yaka kazak, sahibinin boynunu gizleyecek uzun bir yakaya sahiptir. Bu nedenle, balıkçı yaka özellikle soğuk mevsimler için iyi tasarlanmıştır ve bu nedenle bu süveteri genellikle kayak pistlerinde buluyoruz. Bir ceket, kot pantolon veya chino ile balıkçı yaka süveter bir kıyafetin en önemli parçası olabilir. Küçük boyunlu bir morfolojiniz varsa, balıkçı yaka önermiyoruz, çünkü bu kazak tamamen uygunsuz olacaktır.
Baca Yakalı Kazak
Baca yakalı bir kazak daha uzun ancak yine de düğmesiz, tüp şeklinde bir boyuna sahip olacaktır. Baca yakası, balıkçı yakasından farklı olarak kıvrılmaz ve bükülmez.
Şal Yakalı Kazak
Şal yakalı kazak ekstra kumaşı boyuna sarılarak kolayca tanıyacaksınız. Bu, konfor ve sıcaklık için en uygun modeldir.
Kazaklar Hangi Kumaştan Üretilir?
Koyun yünü
Koyun yünü, pamuktan sonra kazak tasarımında en çok kullanılan malzemelerden biridir. Koyun yünü çeşitlerinin yanı sıra ağa bağlı olarak az çok yumuşak ve rahat bir sonuç elde edersiniz. Özellikle koyun yününde aşağıdaki kategorilerde Merinos ve Shetland bulacaksınız. Büyük örgülü shetland'ı önermiyoruz, belki çocukluğunuzda giydiğiniz ve sürekli kaşıdığınız kazak olabilir.
Pamuk
Çok yaygın olan pamuk, kazak tasarımında temel malzemelerden biridir. Hem dayanıklı hem de hafif olan pamuk, ilkbahar için ve hatta yaz gecelerinde soğuk havayı önlemek için mükemmel olacaktır. Rahat bir tarzda, kazak, görünümünüzün geri kalanıyla iyi bir şekilde ilişkilendirilmesi koşuluyla resmi kıyafetlerle de düşünülebilir.
Kaşmir
Lüks bir doğal elyaf olan kaşmir, hafifliği, yumuşaklığı ve sıcaklığıyla karakterizedir.
Keten
Özellikle sıcak bir üst arıyorsanız keten süveter çok uygundur. Bu nefes alabilir özellikleriyle keten nemi çok iyi emer. Bazen erkeklerden uzak durulan keten, gerçekten de kolayca katlanabilecek bir malzemedir.
Mix
Diğer tüm giysiler gibi, süveter de termal özellikleri ve ağırlığı iyileştirmek için malzeme karışımından kaçmaz.
Kazak Tercihi Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler
Gardırobunuz için mükemmel büyük beden kazakları seçmek güzel bir tercih olacaktır. Önce duyularınıza hitap edenleri seçmek mantıklıdır. Kendiniz için alışveriş yapmak, sizi mutlu eden şeyleri kutlamak ve en iyi şekilde görünmenize ve hissetmenize yardımcı olacak parçaları seçmekle ilgilidir. İşte vücut şeklinize en uygun kazakları nasıl bulacağınızı aşağıdaki gibi açıklayabiliriz.
Boyun Çizgisine Odaklanın
V yakalı bir kadın kazak modeli daha modern bir görünüm oluşturmak için gözü yukarı çekecek ve gövdenizi uzatacak güzel bir seçimdir. Küçük bir büstünüz varsa, daha dengeli bir görünüm elde etmek için yuvarlak bir boyun deneyin.
Üçgen Figürlü Kazaklar
Bazen "armut" şekiller olarak adlandırılan üçgen vücut tipleri, daha dar omuzlar ve daha küçük göğüslerle daha dolgun kalçalara sahip kadınların vücut tipidir. Amaç, daha büyük bir denge görünümünü iletmek için gözü yukarı çekmektir. Kalça kemiğinden aşağıya düşmeyen bir kadın kazak modeli tercih edin.
Siyah geniş paçalı pantolonlar veya koyu renkli kotlar gibi hoş görünüme sahip olan pantolonlar ile şık bir şekilde tercih edilebilir. Daha uzun bir kazak tercih ediyorsanız, benzer bir etki yaratmak için altına kontrast renkte kalça uzunluğunda bir üst ile giyebileceğiniz açık bir kazak tercih edebilirsiniz.
Ters Üçgen Vücut İçin Kazak
Bu vücut tipinin, belde daha az belirgin olan kalçalara göre daha geniş omuzları vardır. Üst vücudunuzu şık ve rahat bir şekilde sergilemenizi sağlayan kazaklara odaklanın. Yukarıda belirtilen V yaka, dolabınızın olmazsa olmazıdır.
Bayan tunik kazaklar, havadar ve affedici olduğu ve dikkatleri bele çekmediği için sizin için en iyi seçenekler arasında yer alıyor. Bununla birlikte, yapılandırılmış parçalardan tamamen kaçınmanıza gerek yok. Daha zarif bir görünüme sahip bir şeyin görünümünü seviyorsanız, biraz daha şekilli bir şey için kalın bir pamuklu süveter deneyin. Göğüs ve kalçanız arasındaki alanı biraz daha tanımlayarak müzakere edecek, ancak aslında belinize dikkat çekmeyecektir.
Kum Saati Figürleri için Kazaklar
Eğrileriniz üstte ve altta eşit olarak dengelendiğinde, şeklinizin bir kum saati olduğunu düşünebilirsiniz. Bu vücut tipi tipik olarak belirgin bir şekilde tanımlanmış bir bel ve hatta göğüs ve kalçadaki ölçümlerle tanımlanır. Bu alanların her ikisi de uyluklarla birlikte daha dolgun tarafta olabilir.
En Şık ve En Kaliteli Kazak Modelleri
Siz de birbirinden kaliteli ve şık kazak modellerine sahip olan için Zidan Butik’i tercih edebilirsiniz. En güzel renkleri ve kumaşları ile tüm dikkatleri üzerine çeken Zidan Butik ile tüm gardırobunuzu yenileyebilirsiniz. Detaylı bilgi için web sitemizde ki ürünleri inceleyin.
 
Yükleniyor...