Sıkça Sorulan Sorular

www.butikzidan.com adresi üzerinden online alışveriş yapabilirsiniz.

Satın almak istediğiniz ürünü seçtiğinizden emin olun.

Adres bilgilerinizin doğruluğunu kontrol edin.

Siparişinizin geçerli olduğundan emin olun.

İnternet sitemizde yapacağınız her alışveriş %100 güvenlidir. 256 bit'lik SSL (Secure Socket Layer) güvenliği içerisinde kredi kartı numaranızı sizin dışınızda kimse görüntüleyemez, ulaşamaz. Kredi kartı numaranızı girdiğiniz anda numaranıza ait bilgiler şifrelenerek bankaya gönderilir. Firmamız dahil olmak üzere üçüncü şahıslar tarafından bilgilerinizin görüntülenmesi veya ulaşılması mümkün değildir. Kart bilgileriniz sadece siz ve banka arasındadır.

Kredi kartı bilgileriniz sistemimizde saklanmamaktadır.

Firmamız üyelerinin kişisel bilgilerine, kredi kartı verilerine ve tüm diğer hassas bilgilerine firmamız personeli de dahil olmak üzere, kimse erişemez.
Ürünleriniz ödeme sonrası anlaşmalı olduğumuz kargo firması ile gönderilmektedir.
Siparişinizi tamamlarken, ödeme seçenekleri içerisinden kapıda ödeme yöntemini seçip, kapıda ödeme yöntemi ile alışveriş yapabilirsiniz.

Kapıda ödeme ek hizmet bedeli, kargo firması tarafından tahsil edilmektedir ve 4,90TL dir.

Kullanıcı hatasından kaynaklanmayan sorunlarda ürünü 15 gün içerisinde değişim nedeni belirtmeden iade edebilirsiniz. 

Değişimlerde kargo ücreti müşterilerimize aittir.

Teslim edilen ürünün hatalı çıkması durumunda ithalatçı firma servisinin raporu ile iade alınabilir.

15 günlük süre içerisinde iade edilecek ürünlerin kutusu, ambalajı, varsa standart aksesuarlarıyla birlikte eksiksiz ve hasarsız olarak teslim edilmesi gerekmektedir.

250 TL ve üzeri alışverişlerde ücretsiz kargo ile gönderim yapmaktayız.

Mağazamıza üye olmak ücretsizdir.

Sipariş verebilmek , indirim , kampanya ve promosyonlardan haberdar olmak ve sizlere sunmuş olduğumuz avantajlardan faydalanabilmek için hemen üye olabilirsiniz. 
Evet

Bazı siparişlerin gerçek sipariş olmadığı, kullanıcının sadece deneme amaçlı sipariş vermesi gibi durumlarla karşılaşmaktayız. Takdir edersiniz ki bu tür işlemler de, siz değerli müşterilerimize verdiğimiz hizmette performans kaybına yol açmaktadır. Siparişin gerçekten talep edilip edilmediğini anlamak amacıyla, telefonla sipariş veren müşterilerimizden onay almak durumundayız. Bu yüzden de üye olduğunuzda telefon bilginizi veriyor olmanız şartını aramaktayız.

Kullanıcılara ait kişisel ve gizli bilgilerin tümü, güvenli elektronik sistemlerde standartlara uygun olarak saklanmaktadır. Bu bilgiler, yetki sahibi Firmamız personeli dışında kimse tarafından görülemez. Mevcut T.C. kanunları ve uluslararası kanunlar çerçevesinde oluşan zorunlu durumlarda ise söz konusu bilgilere, kullanıcı onayı altındaki bir sistem üzerinden ulaşılabilir.

Firmamız, kullanıcılardan derlediği bu kişisel ve hassas bilgileri, kullanıcı onayı olmaksızın hiçbir isim altında, hiçbir nedenle ve hiçbir muhatap nezdinde açıklamamayı, söz konusu bilgileri üçüncü şahıslarla paylaşmamayı ve hiçbir surette kötüye kullanmamayı taahhüt ve garanti eder.

Yükleniyor...